• Drahí žiaci,
      na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

15. 3. 2024

Riaditeľka ZŠ v Kružlove v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, podľa § 150 ods. 5, poskytuje žiakom 5. – 8. ročníka základnej školy dňa 20. marca 2024 (streda) riaditeľské voľno, a to z dôvodu organizačného zabezpečenia priebehu testovania žiakov 9. ročníka T9- 2024 a zabezpečenia externého dozoru na ďalšej základnej škole.

• Nátierkový deň

15. 3. 2024

Doma pripravené jedlo je naozaj iné, chutnejšie ako to kupované. Okrem surovín, ktoré sa používajú na ich prípravu sú tam aj také, ktoré sa kúpiť nedajú, a to je láska, zábava, veľa smiechu, huncútstvo, či chuť urobiť niekomu radosť… Tretiaci sa rozhodli, že si spríjemnia deň chutnými domáci nátierkami, ktoré použili na výrobu chlebíčkov lahodiacim nielen chuťovým bunkách, ale aj očiam. Uuuuuf, to ale boli plné brušká, len “prísne” pohľady našich milých paní kuchárok, pri odnášaní plných tanierov s obedom sme si radšej nevšímali. Hádam nám to odpustia.

• Besedy s policajtkou

15. 3. 2024

Beseda s policajtkou OR PZ v Bardejove npor. Mgr. M. Vojtaškovou zaujala nielen žiakov 1. stupňa (Dopravná výchova), ale aj žiakov 2. stupňa (Šikanovanie).

Počas besied mali žiaci možnosť klásť otázky a pýtať sa na veci, ktoré ich v rámci témy zaujímali. Stretnutie s ňou bolo pre našich žiakov prínosné, zaujímavé a hlavne poučné. Ďakujeme. J. L.

• Beseda

12. 3. 2024

Dňa 7. 3. 2024 sa na Základnej škole v Kružlove uskutočnila beseda s rybárom, členom rybárskej stráže MO SRZ v Bardejove, kde sa žiaci 2. stupňa dozvedeli základné informácie o fungovaní mestskej rybárskej organizácie. Piatakov a šiestakov zaujímali najmä podmienky prijatia za členov, nároky pri skúšobných testoch, spôsoby lovu a vnadenia rýb na jednotlivých druhoch vôd a výroba umelých nástrah pri chytaní na tečúcich vodách. Žiaci si vyskúšali povinnú výbavu rybára, navijaky, udice a umelé mušky.

8. 3. 2024

Dňa 14. 03.2024 ( štvrtok ) udeľuje riaditeľka ZŠ Kružlov žiakom riaditeľské voľno z dôvodu odstávky vody z verejného vodovodu . V tento deň nebude v prevádzke ani školská jedáleň a ŠKD. .

Vyučovanie bude pokračovať 15. 03. 2024 (v piatok) .

Mgr. Mária Lazorová, RŠ

Piatok 29. 3. 2024