• Matematicko-logická súťaž

• Dňa 30. januára 2023 si naši ôsmaci zasúťažili  v matematicko-logickej súťaži 4-členných

družstiev žiakov 8. a 9. ročníkov pod názvom SGBOJ, ktorú organizovalo  Súkromné gymnázium DSA

v Bardejove.  Úlohou družstiev bolo počas 120-tich minút súťaže vyriešiť čo najrýchlejšie, čo najpresnejšie a čo najviac z pripravených 40-ich zaujímavých matematických a logických úloh. Súťažiaci si odniesli nové skúsenosti a zážitky.

A.M.

• Snehová kráľovná – bábkové predstavenie

• Dnešné predpoludnie – 23.1.2023 – deťom materskej škôlky a žiakom prvého stupňa našej školy spríjemnilo bábkové predstavenie pod názvom Snehová kráľovná – V jeden zimný večer deti navštívila Snehová kráľovná a ich život sa zmení..... - ako to v rozprávkach býva, dobro zvíťazilo nad zlom.... Krásne kulisy a farebný svet bábok (marionet) vniesli do tvárí detí úsmev a radosť. Už teraz sa tešíme na ďalšiu krásnu rozprávku z dielne divadielka Gašparko.

ĽBR